Vodafone Kampanyaları – Online Telefon Alma

Vodafone telefon almak istiyorum, Vodafone net ‘den telefon nasıl alınır? Faturaya ek telefonlar nelerdir? Taksitli telefon fiyat listesi ile vodafone telefon alma rehberi.

Vodafone telefon almak istiyorum
Vodafone telefon almak istiyorum!!!

Vodafone telefon almak için faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Vodafone tarifenize ek ödemelerle satın alabileceğiniz 200’e yakın çeşit telefonu vodafone müşterilerine sunuyor.

Vodafone Telefon Alma Şartları Nelerdir?

Vodafone müşterilerinden aşağıdaki kriterlere uygun kişilere telefon kampanyasından yararlandırıyor.

 • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
 • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
 • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.
 • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir.
 • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden makimum 2 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.

Vodafone Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Vodafone müşterisi iseniz faturalı bir hattınız var ise: Tarifeye ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.

Voadafone Taksiti Nasıl Öderim?

Satın alma sırasında seçmiş olduğunuz taksit opsiyonu; seçiminize göre 3.500 TL üzeri cihazlarda 3 taksit, 3500 TL altı cihazlarda 6 ay veya 12 ay taksitle Vodafone faturanıza ek olarak yansıyacaktır. Satın alımınızı kolaylaştırmak için her zaman mevcut tarifeniz otomatik olarak sizin için seçili olduğu halde gelmektedir. Tarifenize ait tarife ücreti de cihaz kontratınız süresince faturanıza yansıtılacaktır.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Kontratlı Teklif ürünlerinin fiyatlarına KDV dahildir.

Vodafone Telefon Fiyatları

Vodafone telefon fiyatları güncel listesine ve anlık , günlük kanpanyaları buradaki linkten görebilirsiniz. Vodafone Telefonlar

Vodafone Online Telefon Net’ten Nasıl Alınır?

İlk olarak faturaya ek bir cihaz alıyorsanız Vodafone müşterisi olmalısınız.

 Vodafone Telefonlar linkinde yer alan telefon listesinden telefon modeli seçmelisiniz.

– Seçtiğiniz telefonun detay sayfasına giderek, renk, hafıza kapasitesi ve tarifenize ek taksit sayısını seçerek “Sepete Ekle” seçeneğine tıklamalısınız.

– Sonrasında sistem sizi kayıtlı hesabınız yok ise hesap oluşturma sayfasına, kayıtlı hesabınız var ise “Kayıtlı Hesap ile Giriş” ekranına yönlendirecektir. Giriş ekranını kapatmadan, işleminize devam etmeniz gerekmektedir.

– Şifrenizi girip hesabınıza giriş yaptıktan sonra sayfada seçmiş olduğunuz ürüne ait faturanıza yansıtılacak cihaz taksit sayısı ve aylık ödemeden oluşan toplam tutar görüntülenecektir. Aynı sayfanın alt kısmında seçmiş olduğunuz ürünlerin marka, model, renk, hafıza kapasitesi, seçmiş olduğunuz taksit süresi ve cihazın aylık taksit tutarını görebileceğiniz bilgiler bulunmaktadır.

-“Satın Al” butonu ile almak istediğiniz cihazı sepetinize ekleyerek bir sonraki “Sepetim” adımına geçebilir ya da aynı sayfada yer alan “Alışverişe Devam Et” bölümüne tıklayarak başka bir ürünü daha satın alabileceğiniz telefon listesine geçebilirsiniz.

– Ürünlerin satın alabilmek için “Satın Al” bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfada adınız, soyadınız ve telefon numaranız otomatik olarak gelecektir. Siz, T.C. kimlik numaranızı ve teslimat adresi girişlerini tamamlamalısınız.

– “Sipariş Bilgileri” ekranında yer alan Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Taahhütname linklerini okudum, onaylıyorum kutucuğunu işaretleyerek “Siparişi Tamamla” butonu ile güvenlik doğrulama adımına geçmelisiniz.

Tarife değişikliği yapmak zorunda mıyım?

Seçmiş olduğunuz cihaza bağlı kampanyaya uygun olması koşulu ile mevcut tarifeniz ile cihaz kampanyalarına katılabilirsiniz. Hattınızda devam eden tarife kontratınız varsa cihaz kampanya girişinizde bu kampanyanızdan çıkış da yapılmayacaktır. Tatifenizin kontratlı tutarını ödemeye devam edebilirsiniz.

Eğer farklı bir tarifeye geçiş yaparak cihaz kampanyasına katılmak istiyorsanız kullanım alışkanlıklarınıza göre size abone alımına açık tarifeler teklif olarak sayfalarda sunulacaktır.

Siparişimin durumunu nereden takip edebilirim?

Buna ek olarak, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz telefon hattına ileteceğimiz SMS’ler üzerinden ya da 0542 756 70 00 numaralı Özel Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Siparişim onaylanmadı, ne yapmalıyım?

Siparişiniz seçtiğiniz kampanyanın hattınızın mevcut özelliklerine uygun olmaması nedeni ile onaylanmamış olabilir. Bu durumda yine SMS yolu ile bilgilendirileceksiniz.

Cihaz talebimi bıraktıktan sonra kontroller sağlanacaktır diye SMS’i aldım. Sonrasında ise kampanya girişi için onay SMS aldım, bunu kime ileteceğim?

Vodafone Online Mağaza’dan cihaz talebi oluşturulduktan sonra cihaz girişiniz denenirken tarafınıza onay SMS’i gelebilmekte. Bu onay SMS’ini herhangi bir yere iletmenize gerek yoktur. Arka planda cihaz tanımlama işlemleri sağlanmaktadır..

Vodafone Hangi Telefonları Satıyor?

Vodafone neredeyse tüm bilinen markaları elinde bulunduruyor. Bu telefonlardan istediğinizi alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite , Samsung Galaxy A31, OPPO A52, Samsung Galaxy M11, OPPO A31, Samsung Galaxy A11, Huawei Y5p, Samsung Galaxy A21S, Apple iPhone SE, Xiaomi Redmi Note 8, Huawei P40 Pro gibi birçok markayı vodafone online sitesinde görmek mümkün. TÜM KAMPANYALAR

Aklınıza takılan tüm sorular için Vodafone destek sayfasını okumanızı tavsiye ediyoruz. SIKCA SORULAN SORULAR

Vodafone Nasıl Geçilir?

Vodafone geçmek istiyorsanız her hangi Vodafone bayine giderek geçiş yapabilirsiniz. Turkcell ‘den vodafone geçebilir , Türk Telekom dan Vodafone geçebilirsiniz.

vodafone online telefon al, vodafone tele, vodafone net telefon, vodafone bayilik, vodafone online telefon, turkcellden vodafone geçmek, vodafone telefon alma, vodafone red telefon, odafone kurumsal, vodafone tarifeler,
vodafone tarifeleri,
vodafone,
vodafon tarifeler,
vodafone internet,
vodafone net,
vodafon net,
vodafone online,
vodafone evde internet,
vodafone tl yükleme,
vodafone telefon,
vodafone tl yükle,
vodafone telefonlar,
vodafon telefon,
vodafone tl yukleme,
vodafone telefonu,
vodafone müş,
vodafone ev internet,
vodafone eve internet,
vodafone bedava internet,
vodafone internet paketi,
vodafon bedava internet,
vodafone kampanya,
vodafone kampanyaları,
vodafon kampanyalar,
red vodafone,
vodafone self.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

 • Vodafone Hatlarınızdan 542
 • Diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00
 • Yurt dışından +90 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
 • 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i ücretsiz arayarak tüm işlemleriniz kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vodafone Faturalı ve Faturasız hatlardan 542’yi ve 0 (542) 542 00 00’ı aramak; varsa tarifede bulunan dakika hakkından düşülmektedir.Dakika kullanım hakkı yok ise, sahip olunan tarifenin yurt içi görüşme ücreti üzerinden dakika başına ücretlendirme yapılır.
 • Vodafone Haberleşmenize engel olan teknik çağrılar sesli yanıt sistemi 05463542542 aramaları; Vodafone faturalı ve faturasız hatlardan ücretsiz olup, diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan ise kendi operatör’lerinin Vodafone’a doğru arama tarifesinden ücretlendirilir.
 • Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı , yurt dışından 00 90 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Vodafone hatlarından 542’yi aramanın ücreti süre sınırı olmadan arama başına 46,25 kuruştur. (Faturalı ve faturasız hatlar için)
 • Vodafone hatlarından 0 (542) 542 00 00’ı aramanın ücret süre sınırı olmadan arama başına 43,80 kuruştur. (Faturalı ve faturasız hatlar için)
 • Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00 aramalarında kendi operatörlerinin uyguladığı ücret tarifesi geçerlidir.
 • Vodafone Haberleşmenize engel olan teknik çağrılar sesli yanıt sistemi 05463542542 aramaları ; Vodafone faturalı ve faturasız hatlardan ücretsiz olup ,diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan ise kendi operatör’lerinin Vodafone’a doğru arama tarifesinden ücretlendirilir.
 • 0850 542 0 542
 • Müşteri Hizmetleri’ni arayarak SüperNet’e başvuru yapmanız durumunda evraklarınız anlaşmalı kurye tarafından toplanacaktır.
 • Eğer Vodafone SüperNet abonesi iseniz Müşteri Hizmetleri’ni arayarak mevcut hizmetiniz hakkında bilgi alabilir, farklı işlem taleplerinde bulunabilirsiniz.
 • 0850 542 1 542 Sesli Yanıt Self Servis’i ücretsiz arayarak tüm işlemleriniz kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • 0850 542 0 542 aramaları bütün operatörler ve sabit hatlar için mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.