Künye

ModemSifreleri.Com Web Sitesi Künye Bilgileri

E-Posta: [email protected]

Yönetim: Serkan Okur

Editörler: Ece Kuyumcu, Ege Serdar Okur, Serkan O.

Muhasebe: Perihan Gül

Adres: Bornova/ İzmir TÜRKİYE

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2020 ModemSifreleri.Com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. ModemSifreleri.Com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar ModemSifreleri.Com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ModemSifreleri.Com.

However, sometimes the ModemSifreleri.Com uses third parties to process your information. ModemSifreleri.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ModemSifreleri.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the ModemSifreleri.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ModemSifreleri.Com and its services.

When you use ModemSifreleri.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ModemSifreleri.Com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.ModemSifreleri.Com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, firmanıza, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler.

Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm dış/harici linkler ayrı bir sayfada açılır. ModemSifreleri.Com harici dış linklerin sorumluluğunu almaz.

© Copyrigth 2020 ModemSifreleri.Com, tüm hakları saklıdır.